ترفند های افزایش لایك و فالوور در اینستاگرام

ترفند های افزایش لایك و فالوور در اینستاگرام ما دیجیتال: در این مقاله از سری مقالات  آموزش های اینستاگرام نحوه استفاده و كار با استوری اینستاگرام و همین طور مطالب آموزنده ای در مورد استوری های اینستاگرام برای شما بیان خواهیم كرد. همانطور كه می دانید اینستاگرام در بین همه ی شبكه های اجتماعی، در میان كاربران از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.اگر بعنوان یك كاربر عادی از اینستاگرام استفاده ی شخصی می كنید و یا برای تبلیغات سایت و یا محصولات خود عضو اینستاگرام شده اید، فرقی نمی كند، برای همه ی كاربران مهم این است كه تعداد فالوورهای خودرا افزایش دهید و لایك بیشتری بابت عكس ها و پست های خود در اینستاگرام دریافت كنید. در مقاله های قبلی در مورد ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام صحبت كرده ایم. در این مطلب ترفندها و راهكارهای افزایش لایك اینستاگرام بیان می شود. با لایك دیپو همراه باشید.

آنقدرها هم سخت نیست! بله لایك گرفتن را می گوییم. این ترفندها را به كار گیرید تا پست ها و تصاویر اینستاگرامی شما روزی 10000 لایك داشته باشد
هفت چاره برای افزایش لایك در اینستاگرام
اول: اینستاگرام را با فیسبوك همراه كنید
• آیا می دانید كه حدودا بیشتر از ۲۰ در صد كاربران اینستاگرام و فیس بوك، مشترك هستند؟
• آیا می دانید كه ۳ درصد از مخاطبان فیس بوك شما، جز فالوورهای اینستاگرام شما خواهند شد؟
پس با برقراری ارتباط بین این دو رسانه اجتماعی با یكدیگر شما قادر به افزایش فالوورهای اینستاگرام خود خواهید بود. همین طور بدین سان آشنایان و دوستان شما نیز می توانند جز فالوورهای شما بشوند؛ شما نیز می توانید برای آنها یك status فیس بوك فرستاده و در آن كاربران را از صفحه ی اینستاگرام خود باخبر كنید.

دوم: استفاده از هشتگ ها
همانطور كه در توئیتر از اهمیت خاصی برخوردار است، در اینستاگرام هم بسیار كاربردی و مهم هستند. ولی توجه كنید كه حتما هشتگی كه ایجاد می كنید با پستی كه به وجود آورده اید ارتباط داشته باشد تا كاربران از مطالعه ی آنها لذت ببرند. اما آیا می دانید كه هشتگ چیست و با كاربرد آن در اینستاگرام آشنایی دارید؟
شما در اینستاگرام می توانید هشتگ هایی كه دارای بازدید بیشتری هستند را شناسایی كنید و با جستجوی آنها هر چه عكس مربوط به آن هشتگ وجود دارد را مشاهده كنید. در واقع كاربران هشتگ های پر كاربرد را بیشتر جستجو می كنند. در این جا چند نمونه از مهم ترین و پر كاربردترین هشتگ های فارسی را ذكر خواهیم كرد. پركاربردترین هشتگ های فارسی: كلیپ، فوتبال، ورزش، خبر، لباس، عكس دابسمش، ویدئو و...

سوم: استفاده از فیلترهای محبوب
اهتمام كنید مانند هشتگ های معروف، از فیلترهای معروف اینستاگرام هم استفاده كنید. بعضی از این فیلترها عبارتند از
X-Proll، Earlybird، normal، hefe، rise، Brannan، Amaro، valencia، Lomo-fi، hudson

چهارم: انتخاب زمان های درست و مناسب طبق آمارهای به دست آمده، ساعت ۵ تا ۶ بعد ازظهر روزهای شنبه، بیشتر كاربران اینستاگرام آنلاین هستند. ساعت ۳ تا ۴ عصر روزهای سه شنبه تا پنج شنبه زمان بسیار خوبی است به جهت اینكه بتوانید كامنت بگیرید و یا لایك بیشتری دریافت كنید. پس برای افزایش فالوورهای خود در اینستاگرام، باید بدانید كه چه زمان هایی برای كدامیك از مخاطبان هدف خود در اینستاگرام فعال تر باشید، همین طور زمانی كه پستی را ارسال می كنید چند ساعت پس از آن، برای برقراری ارتباط با كاربرانی كه كامنت برای شما می گذارند، آنلاین باشید. برای افزایش فالوور در اینستاگرام باید زمان های مناسب را با عنایت به گروه هدف خود شناسایی كنید و در آن زمان ها حضور فعالی داشته باشید.
پنجم: با ایجاد عكس ای تركیبی، لایك های اینستاگرام را افزایش دهیم با استفاده از اپلیكیشن هایی نظیر Diptic می توان در اینستاگرام، چند عكس را در یك عكس قرار داد و آنرا در پروفایل قرار داده و ارسال كنید. آمار انجام شده در این خصوص نشان داده است كه عكسهایی كه با استفاده از این ابزار ساخته می شوند، لایك و كامنت بیشتری دریافت می كنند.

ششم: به جهت اینكه دیده شوید، نظر بدهید یكی دیگر از طریق هایی كه برای افزایش لایك و فالوور در اینستاگرام وجود دارد این است كه با دیگر كاربران اینستاگرام ارتباط فعال برقرار كنید. در مورد پست های دیگران نظر دهید و عكس ها و ویدئوهای دیگران را لایك كنید. بدین سان آنها هم از پست های شما دیدن كرده و كامنت گذاشته و پست ها را لایك می كنند.

هفتم: هر چه فالوورهای بیشتری داشته باشید، لایك بیشتری دریافت خواهید كرد اگر می خواهید كه در اینستاگرام لایك بیشتری داشته باشید باید بتوانید تعداد فالوورهای خودرا افزایش دهید. شما می توانید از ربات های لایك دیپو برای افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده كنید. زمانی كه شما پست های جالب با تصاویر جذاب در اینستاگرام ایجاد كنید فالوورهای بیشتری پیدا می كنید. اگر شما در اینستاگرام تنها یك كاربر ساده نیستید و برای اهداف تجاری خود در اینستاگرام فعالیت می كنید، بهتر است به كاربرانتان خدمات ویژه ارائه دهید. مثلا برای آنها مسابقات مختلف طراحی كنید و یا تخفیفات ویژه برایشان در نظر بگیرید. با استفاده از سرویس لایك دیپو نیز می توانید برای خرید فالوور اقدام نمائید. 2121


منبع:

1398/07/03
20:38:40
5.0/5
4253
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , ابزار , اپل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات