آغاز همكاری صندوق گنجینه زرین شهر با شركت صحرا و عملیاتی سازی نرم افزار فینیكس فاند

آغاز همكاری صندوق گنجینه زرین شهر با شركت صحرا و عملیاتی سازی نرم افزار فینیكس فاند به گزارش ما دیجیتال مدیرعامل شركت صحرا ازانتقال بستر نرم افزاری مدیریت بزرگترین صندوق سرمایه گذاری روی محصول جدید شركت صحرا، فینیكس فاند، خبرداد و اظهار داشت: در حال حاضراطلاعات صندوق سی هزار میلیارد تومانی گنجینه زرین شهر با موفقیت روی نرم افزار مدیریت صندوق های سرمایه گذاری شركت صحرا (فینیكس) بارگذاری و این نرم افزار در چرخه عملیات قرار گرفته است.امیرسیدی اضافه كرد: این پروژه مهم و بزرگ در ضمن یك برنامه ریزی طولانی مدت توسعه و عملیاتی، سرانجام در شهریور ماه امسال به مرحله بهره برداری رسید و سود سرمایه گذاران منتهی به سررسید ۳۱ شهریور با موفقیت بوسیله این سیستم پرداخت گردید.
به گفته وی صندوق گنجینه زرین شهر بعنوان بزرگترین صندوق سرمایه گذاری كشور با در اختیار داشتن سبد دارایی های متنوع و بیشتر از یك میلیون سرمایه گذار فعال، روزانه پاسخگوی درخواست مشتریان بی شماری است.
سیدی اشاره كرد: شركت صحرا (فینیكس) در نظر دارد تا با ارائه سامانه های هوشمندسازی تجاری و بانكداری باز، به حوزه مدیریت، از سرمایه گذاری تا عملیات را برای مدیران صندوق ها بیشتر از پیش تسهیل دهد. سرعت بالای انجام محاسبات ارزش خالص دارایی ها و همین طور انجام عملیات تقسیم سود از مشخصه های بارز این راهكار نرم افزاری است.
مدیرعامل شركت صحرا اشاره كرد: با اضافه شدن خدمات هوشمندسازی تجاری، عملیات مدیریت دارایی ها، ریسك قابل پیش بینی بازدهی و روند جریان نقدینگی و سود صندوق برای مدیران تسهیل شده و همین طور عملیات بانكداری باز، شامل كلیه دریافت ها و پرداخت های صندوق با قابلیت اطمینان بسیار بالا بوسیله ارتباط مستقیم با هسته نرم افزاری بانك ها را فراهم نموده است.
وی با اشاره به اینكه معماری نرم افزاری این صندوق به شكلی است كه قابلیت انعطاف بالایی جهت ایجاد ابزارهای نوین سرمایه گذاری در بازار سرمایه را دارد اظهار داشت: بی گمان مدیریت دارایی های خرد بوسیله رشد صندوق های سرمایه گذاری تخصصی بهترین راه برای ورود افراد به بازار سرمایه است و ارائه یك راهكار جامع و با ضریب اطمینان بالای عملیاتی، از الزامات چنین نرم افزاری است.
سیدی اضافه كرد: هوشمندسازی و اتوماسیون حداكثری در چنین نرم افزاری علاوه بر كمك به مدیریت و عملیات صندوق ها می تواند كمك شایانی به نهاد ناظر، جهت اطمینان بخشی حداكثری از تطبیق عملیات صندوق با قوانین و مقررات را سبب شود.
وی اشاره كرد: شركت صحرا (فینیكس) در نظر دارد تا بعد از این گام مهم، مبادرت به توسعه بیشتر از پیش این نرم افزار در امتداد اهداف ذكر شده برای ارائه زیرساختی قوی، به بازار سرمایه كشور كند.
2121

1398/07/14
23:42:37
5.0/5
4366
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات