790 آبادی به گستره شبكه روستایی ایرانسل اضافه گردید

790 آبادی به گستره شبكه روستایی ایرانسل اضافه گردید ما دیجیتال: ایرانسل در نیمه اول امسال، 790 آبادی را به مناطق تحت پوشش خدمات مكالمه و اینترنت پرسرعت شبكه تلفن همراه خود افزود.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در نیمه اول سال ۱۳۹۸، آبادی هایی كه تحت پوشش شبكه های2G، 3G و 4G ایرانسل قرار گرفته اند، به ۱۷هزار و ۳۴۹ آبادی رسیده است كه از این تعداد، «۷۹۰ آبادی» در ۶ماهه اول امسال تجهیز شده اند.
این اقدام ایرانسل، منجر به افزایش دسترسی ارتباطی «۶۵۰هزار مشترك» در مناطق روستایی شده است. تا اختتام اسفندماه سال ۹۷، حدود ۱۱ میلیون و ۵۰۰ نفر در مناطق روستایی از شبكه ایرانسل بهره می گرفتند و با عنایت به اقدامات انجام شده، تعداد این افراد از مرز ۱۲ میلیون نفر عبور كرده است.
ایرانسل، بعنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، همواره در تلاش است تا مشتركان تلفن همراه كشور، بهترین و بالاترین خدمات را برای مكالمه و اینترنت پرسرعت همراه، در اختیار داشته باشند تا تجربه بهتری از زندگی دیجیتال به دست آورند.
گسترش شبكه روستایی با حمایت مجری توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با استفاده از سهم پروژه «خدمات عمومی اجباری» یا USO (Universal Services Obligation) از درآمد ایرانسل، تأمین شده است تا عدالت ارتباطی مدنظر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات محقق شود.
2121


منبع:

1398/07/16
15:24:38
5.0/5
4102
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات