با اعلام فراخوان؛

سازمان فناوری اطلاعات پروژه ابر ایران را برون سپاری می كند

سازمان فناوری اطلاعات پروژه ابر ایران را برون سپاری می كند ما دیجیتال: سازمان فناوری اطلاعات ایران پروژه شبكه ابری یكپارچه توزیع شده (ابر ایران) را با هدف یكپارچه سازی مراكز داده استانی، برون سپاری می كند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از مهر، فراخوان عمومی شناسایی متقاضیان سرمایه گذاری، ساخت، بهره برداری و انتقال شبكه ابری یكپارچه توزیع شده سازمان فناوری اطلاعات ایران منتشر گردید.
سازمان فناوری اطلاعات ایران با هدف ارتقا، بهینه سازی و یكپارچه سازی مراكز داده خود در استان ها، اجرای پروژه «شبكه ابری یكپارچه توزیع شده (ابر ایران)» را كلید زده است.
این سازمان اعلام نمود: این پروژه را با رعایت قوانین و مقررات و بخشنامه های اجرایی مربوطه، بوسیله جلب مشاركت بخش دولتی و خصوصی (PPP) به روش ساخت، بهره برداری و انتقال (BOT) و با اعلان فراخوان عمومی و رقابت عمومی، به سرمایه گذار واجد شرایط واگذار می كند.
اشخاص حقوقی كه واجد شرایط اجرای پروژه فوق هستند، می توانند برای شناسایی و تكمیل اسناد، تا تاریخ ۱۴ آبان ماه جاری و بوسیله مراجعه به پرتال سازمان فناوری اطلاعات ایران به نشانی http: //ITO.gov.ir ضمن دانلود گزارش شناخت پروژه نسبت به تكمیل مستندات خواسته شده و ارسال آن به صورت الكترونیكی به معاونت توسعه و مدیریت شبكه ملی اطلاعات این سازمان اقدام نمایند.
این فراخوان صرفا به منظور شناسایی متقاضیان است و فراخوان عمومی ارزیابی و انتخاب بعد از نهایی شدن اسناد، منتشر خواهد شد.
سازمان فناوری اطلاعات اصرار كرد كه شركت در فراخوان حاضر و تكمیل و ارائه مستندات، هیچ حقی را برای ارائه دهنده ایجاد نخواهد كرد.


منبع:

1398/08/08
09:34:47
5.0/5
4479
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات