طرح اولیه ال جی؛

موبایل تاشویی كه از ۲ جهت امتداد می یابد

موبایل تاشویی كه از ۲ جهت امتداد می یابد ما دیجیتال: ال جی طرح اولیه موبایلی را منتشر نموده كه نمایشگر آن از دو طرف امتداد می یابد. اما هنوز معین نمی باشد دوربین، حسگرها یا قطعات اصلی موبایل در كجا قرار می گیرند.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از گیزموچاینا، امسال طرح های اولیه مختلفی از موبایل های تاشو انتشار یافته است. سامسونگ و هواوی نیز در كنار موتورلا نمونه های واقعی را به بازار عرضه نموده اند. در این میان شركت ال جی نیز در اوایل سال طرح اولیه LG G8X ThinQ را ارائه كرد. این دستگاه دارای یك نمایشگر ثانویه و مشابه موبایل تاشو بود. حالا بنظر می رسد این شركت می خواهد بطور واقعی یك موبایل تاشو بسازد.
درهمین راستا حق امتیاز اختراع جدید ال جی نشان میدهد این شركت روشی كاملا جدید برای ارائه طرح اولیه از یك موبایل تاشو را ارائه می دهد. این شركت در حقیقت طرحی از یك موبایل با نمایشگر ساخته كه امتداد می یابد. این موبایل مانند یك دستگاه معمولی است اما نمایشگر آن از دو سمت قابل امتداد یافتن است و در نتیجه صفحه نمایش وسیع تر می شود. بنظر می رسد دستگاه مذكور بعد از بزرگتر شدن نمایشگر شبیه یك كتابخوان الكترونیكی است. این یك طرح بسیار جالب است اما مراحل اولیه آن ابتدایی است. احیانا بخش اضافه شده نمایشگر زیر قاب جمع می شود. اما هنوز معین نمی باشد دوربین ها، حسگرها یا قطعات اصلی دیگر موبایل در كدام قسمت آن قرار می گیرند. علاوه برآن معین نمی باشد قطعات چنین دستگاهی را چگونه فراهم می شود.


منبع:

1398/08/28
08:37:00
5.0/5
4559
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات