به دلیل تحریم گوگل؛

هواوی سرچ در موبایل های هواوی جایگزین گوگل می شود

هواوی سرچ در موبایل های هواوی جایگزین گوگل می شود ما دیجیتال: هواوی در ادامه جایگزین كردن سرویس های گوگل در موبایل هایش، اپلیكیشن هواوی سرچ را جایگزین گوگل سرچ می كند.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از گیزچاینا، بعد از تحریم هواوی توسط دولت آمریكا، این شركت چینی نمی تواند از خدمات گوگل استفاده نماید. بنابراین موبایل های هواوی و آنر دیگر با اكوسیستم گوگل یكپارچه نیستند و هواوی مجبور شد تا به تدریج عناصری را جایگزین سرویس های گوگل كند، مانند «اپ گالری» به جای پلی استور. این درحالی است كه هر روز اپلیكیشن ها و سرویس های بیشتری به موبایل های هواوی افزوده می شود. هواوی درحقیقت تصمیم دارد تمام سرویس های گوگل را برای كاربران خود جایگزین كند. بعنوان مثال سرویس Squid جایگزین گوگل نیوز، Huawei Assistant جایگزین Google Assistant می شود. اما در كنار این موارد سرویس جستجوی گوگل هم در موبایل های هواوی جایگزین می گردد و به جای آن هواوی سرچ جایگزین می گردد.
همانطور كه اسكرین شات های اولیه نشان می دهد، هواوی سرچ یك اپلیكیشن جدید است كه به بخشی از سرویس های موبایل هواوی افزوده می شود. كاربر با كمك این اپلیكیشن می تواند جستجو انجام دهد، به وضعیت آب وهوا و نتیجه كاوشهای ورزشی میانبر بزند.
نتایج به دست آمده از جستجو در این اپلیكیشن در زیر گروه های ویدئو، اخبار و تصاویر دسته بندی می شوند. این اپلیكیشن بزودی در موبایل های هواوی و آنر عرضه می شود و در موبایل های جدید به صورت پیش فرض نصب خواهد شد.


1398/12/11
14:00:27
5.0/5
3394
تگهای خبر: اپل , خدمات , سرویس , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات