تغییر شناسه شبكه ایرانسل برای دعوت به مقابله با كرونا

تغییر شناسه شبكه ایرانسل برای دعوت به مقابله با كرونا به گزارش ما دیجیتال ایرانسل شناسه شبكه خویش را به صورت موقت به «خانه بمانیم» تغییر داد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در جهت فرهنگ سازی هرچه بیشتر برای در خانه ماندن مردم عزیز ایران، در جهت تاكید بیشتر برای دعوت به مقابله با شیوع بیماری كرونا، ایرانسل به صورت موقت شناسه یا نام شبكه خویش را از Irancell به KhaneBemanim-Irancell تغییر داده است.
این تغییر در خیلی از گوشیهای تلفن همراه، در قسمت بالای صفحه قابل رؤیت است و در بعضی از گوشیهای تلفن همراه در قسمت تنظیمات شبكه، انتخاب شبكه، مشاهده می شود.
ایرانسل امیدوار است از این طریق هم بتواند به تمامی مشتركان یادآوری كند كه با«در خانه ماندن» می‎توان جلوی گسترش هرچه بیشتر ویروس كرونا را گرفت.
پیش از این هم ایرانسل بعنوان بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای تسهیل زندگی و آگاه سازی مشتركان درباره ویروس همه گیر شده كرونا، اقداماتی برای آموزش آنلاین، عرضه 100 گیگابایت اینترنت ثابت رایگان، دوركاری حداكثری كاركنان، بستر سازی برای ایجاد جلسات برخی نهادها، سازمان ها و كسب و كارها، عرضه كمك نقدی به مراكز درمانی و نهادهای در رابطه با پیشگیری این بیماری، مجانی كردن محتواهای عرضه شده در تلویزیون اینترنتی لنز، عرضه مكالمه مجانی به مدافعان سلامت، افزایش درگاه های پرداخت در اپلیكیشن ایرانسل من و تغییر اعلان های اطلاع رسان تماسهای شبكه را به نتیجه رسانده است.
ایرانسل تلاش دارد با عنایت به شیوع بیماری كرونا در كشور، شرایطی را فراهم آورد تا مشتركان در امنیت بهداشتی حداكثری، به فعالیتهای خود بپردازند. 2121

1399/01/12
21:20:58
5.0/5
3084
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , اپراتور , اپل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات