حمله انگلیسی ها به دكل های نسل پنجم برای مقابله با كرونا!

حمله انگلیسی ها به دكل های نسل پنجم برای مقابله با كرونا! ما دیجیتال: برخی شهروندان خرافاتی كشور انگلیس كه تصور می كنند دكل های شبكه های نسل پنجم تلفن همراه عامل گسترش مبتلاشدن به بیماری كرونا هستند با حمله به آنها، دكل های مذكور را تخریب می كنند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از انگجت، همزمان با شیوع ویروس كرونا در جهان شایعات و خرافات مختلفی در مورد علل انتشار ویروس مذكور نیز انتشار یافته كه همچون آنها می توان به گسترش این ویروس به سبب راه اندازی شبكه های نسل پنجم تلفن همراه اشاره نمود. برخی افراد كه این دروغ پردازی ها را در انگلیس جدی گرفته اند برای تخریب دكل های مورد اشاره تلاش می كنند و این امر دولت و اپراتورها را مجبور كرده تا برای جلوگیری از خرابكاری های بیشتر موانع و استحكاماتی را به دور این دكل ها ایجاد كنند.
علاوه بر دكل های تلفن همراه، مهندسان و كاركنان شركت های مخابراتی نیز در انگلیس با دشنام های زبانی و تهدیدهای فیزیكی مواجه گشته اند و برخی افراد خرافاتی نگران از گسترش بیشتر ویروس كرونا آنها را تهدید كرده اند كه از نصب دكل های نسل پنجم دست بردارند.
یكی از شدیدترین این حملات به یك دكل تلفن همراه در شهر بیرمنگام انجام شد كه بعداً مشخص شد بیشتر از آن برای ارائه خدمات نسل چهارم تلفن همراه موسوم به ال تی ای استفاده می شد. نیك چنی رئیس اپراتور وودافون انگلیس این تهدیدها را نفرت انگیز توصیف كرده و به مردم آگهی داده با تخریب دكل های تلفن همراه استفاده كادر درمان و پزشكان و پرستاران از خدماتی كه برای نجات جان بیماران كرونایی ضروری می باشد، ناممكن می شود.
متخصصان حوزه بهداشت و درمان بارها آگهی داده اند كه استاندارد نسل پنجم تلفن همراه هیچ ضرری برای سلامت انسان ها ندارد و موجب رشد سریع تر ویروس ها نمی گردد. از طرف دیگر انتشار گسترده ویروس كرونا در خیلی از كشورهایی كه هنوز شبكه نسل پنجم راه اندازی نكرده اند نیز اعتبار این شایعه را بیش از گذشته زیر سوال می برد.


منبع:

1399/01/17
16:08:08
5.0/5
2968
تگهای خبر: اپراتور , تلفن , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات