به روزرسانی ویندوز 10 برای حذف و بلوكه كردن نرم افزار فلش

به روزرسانی ویندوز 10 برای حذف و بلوكه كردن نرم افزار فلش ما دیجیتال: مایكروسافت با هدف تسریع در حذف نرم افزار مخرب و ناایمن فلش به روزرسانی جدید سیستم عامل ویندوز 10 را به شكلی طراحی نموده كه سبب حذف این نرم افزار و جلوگیری از نصب آن می شود.به گزارش ما دیجیتال به نقل از انگجت، به روزرسانی جدید سیستم عامل ویندوز ۱۰ به صورت انتخابی عرضه شده و نصب آن زمینه را برای حذف نرم افزار فلش از دنیای مجازی فراهم می آورد.
نرم افزار فلش یکی از ناایمن ترین برنامه های اینترنتی است که هکرها و ویروس نویسان بارها از آن برای نفوذ به دیگر برنامه ها، سیستم عامل ها و شبکه های اطلاع رسانی سو بهره برده اند.
این به روزرسانی که KB۴۵۷۷۵۸۶ نام دارد، نرم افزار فلش را بطور مستقل پاک می کند. اما سبب حذف نرم افزار مورد اشاره از محیط مرورگرهای اینترنتی مانند اج یا سایر مرورگرهای اینترنتی نمی گردد.
مایکروسافت قبلاً اعلام نموده بود که پشتیبانی از نرم افزار فلاش را در ویندوز ۱۰ تا آخر سال ۲۰۲۰ به انتها می رساند. همین طور این شرکت تصریح کرده که هیچ بسته به روزرسان دیگری را برای Internet Explorer ۱۱ عرضه نمی نماید.
در آخرین نسخه از مرورگر اینترنتی اج هم که از موتور کروم گوگل بهره می گیرد، پشتیبانی از نرم افزار فلاش تنها تا ژانویه سال ۲۰۲۱ صورت خواهد گرفت. گوگل هم قبلاً اعلام نموده بود تا دسامبر سال ۲۰۲۰ به پشتیبانی از نرم افزار فلش اختتام می دهد.


منبع:

1399/08/08
14:20:01
5.0/5
1430
تگهای خبر: اینترنت , سیستم , شركت , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات