واكنش حزب الله لبنان به تحقیقات انفجار بیروت

واكنش حزب الله لبنان به تحقیقات انفجار بیروت حزب الله لبنان از قاضی تحقیقات پرونده انفجار بندر بیروت خواست پرونده را باردیگر به دور از سیاسی بازی بررسی کند.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از ایسنا، به نقل از روزنامه القدس العربی، حزب الله لبنان در اطلاعیه ای در واکنش به تصمیم فادی صوان، قاضی پرونده انفجار بندر بیروت اعلام کرد، ما تاکید می نماییم که تمام اقداماتی که قاضی تحقیقات اتخاذ می کند باید به دور از سیاست و غرض و مطابق با احکام قانون اساسی باشد و حکم بر پایه اصول منطقی و قانونی باشد.
وی ادامه داد: این چیزی است که در تصمیمات اخیر شاهد آن نبودیم. ما قاطعانه با نبود معیارهای یکپارچه که به هدف گرفتن سیاسی عده ای از افراد و نادیده گرفتن عده ای دیگر و مجرم دانستن برخی بدون هیچ معیار عادلانه ای منجر گردید، مخالفیم. این مساله به تأخیر در تحقیقات و محاکمه به جای رسیدن به حکم قضایی عادلانه منجر گردید.
حزب الله از قاضی تحقیقات خواست پرونده را باردیگر بررسی کند و اقدامات قانونی مناسب اتخاذ کند تا حقیقت به دور از سیاسی بازی آشکار شود. این حزب تصریح کرد: جنایت انفجار بندر بیروت یک جنایت معمولی نیست بلکه جنایت بزرگی است.
قاضی تحقیقات انفجار بندر بیروت پنجشنبه حسان دیاب، نخست وزیر مستعفی لبنان، علی حسن خلیل، وزیر دارایی سابق، غازی زعیتر و یوسف فنیانوسی، از وزرای مشاغل پیشین به کوتاهی متهم کرد.
منبع:

1399/09/21
22:39:26
5.0/5
954
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات