تداوم آلودگی هوای پایتخت

تداوم آلودگی هوای پایتخت به گزارش ما دیجیتال برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای پایتخت الان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد و تداوم این شرایط تا فردا (26 آذرماه) پیشبینی می شود.به گزارش ما دیجیتال به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از آنست که در بامداد امروز( ۲۵ آذر ماه) باتوجه به انباشت آلاینده ها، عدم وزش باد مؤثر و همزمان با آغاز تردد خودرو ها در بعضی مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

طی روز با حاکمیت جو آرام شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند همینطور در شامگاه با افزایش ترافیک و درنتیجه تجمع ذرات معلق پیش بینی می شود کیفیت هوا در بعضی مناطق در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (۲۶ آذر ماه) در بیشتر مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که عموما ناشی از عدم وزش باد مؤثر همراه با افزایش ترافیک است. به تدریج با افزایش ناپایداری جوی طی روز و رشد ابر تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد که سبب بهبود نسبی کیفیت هوا می شود.

با تداوم این وضعیت جوی و احتمال بارش پراکنده تا اواخر وقت فردا (۲۶ آذر ماه) برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش ما دیجیتال به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۳۶ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۱۵ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.

در چنین شرایطی سفارش می شود افراد مبتلا به بیماریهای قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان کارهای طولانی و سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.
1399/09/25
22:20:21
5.0/5
782
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات