رئیس سازمان هواپیمایی كشوری مطرح كرد

تكذیب انجام پرواز بین ایران و انگلیس

تكذیب انجام پرواز بین ایران و انگلیس به گزارش ما دیجیتال به دنبال انتشار خبرهایی در درباره انجام پرواز بین ایران و انگلیس برخلاف مصوبات ابلاغ گردیده، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد به هیچ وجه این اخبار حقیقت ندارد و حتی مسافرانی که با چندین پرواز بتوانند از انگلستان به ایران بیایند قرنطینه شده و از آنها تست گرفته می شود.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از ایسنا، درپی انتشار ویروس کرونای جهش یافته در انگلستان پروازهای ایران به مقصد این کشور و بالعکس مانند دیگر کشورهای اروپایی لغو و روز گذشته آخرین پرواز شرکت هواپیمایی هما به مقصد انگلستان به صورت یک طرفه برای بازگرداندن گروه پروازی این ایرلاین انجام شد.
با وجود تعلیق پروازهای ایران-انگلیس که با دستور وزیر بهداشت صورت گرفت برخی خبرها درباره انجام پرواز در این راه هوایی انتشار یافته است اما تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با ایسنا در اینباره اظهار نمود: این مساله به هیچ وجه حقیقت ندارد و هیچ پرواز ورودی و خروجی از و به انگلستان نداریم.
وی ادامه داد: آخرین پرواز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران روز گذشته و به صورت یک طرفه انجام شد و بعد از آن هیچ پروازی به انگلستان نداشتیم.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه آیا مسافری می تواند از راه کشور ثالثی از انگلستان به ایران پرواز کند؟ اعلام نمود: خیلی از کشورها پروازهای خود به انگلستان را لغو کردند اما اگر مسافری از راه کشور هایی که همچنان به انگلستان پرواز دارند به ایران بیاید، حتی اگر هفته ها از حضور وی در انگلستان گذشته باشد از او تست و آزمایش های لازم گرفته شده و قرنطینه خواهد شد.
دهقان زنگنه تصریح کرد: هیچ ایرانی داخلی و خارجی نمی تواند مسافری از انگلستان را به ایران بیاورد و پروازهای مستقیم و غیرمستقیم از این کشور به ایران ممنوع می باشد.1399/10/03
21:21:29
5.0/5
1084
تگهای خبر: شركت , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات