امكان استفاده از برنامه های ثالث در محصولات پوشیدنی هوآوی مهیا شد

امكان استفاده از برنامه های ثالث در محصولات پوشیدنی هوآوی مهیا شد به گزارش ما دیجیتال محصولات پوشیدنی هوآوی تابحال با برنامه های کاربردی ساخت خود این شرکت روانه بازار شده و امکان نصب برنامه های ثالث روی آنها فراهم نبود. اما اخیرا این امکان برای محصولات هوآوی مهیا شده که می تواند سبب رشد کیفیت و فراوانی برنامه ها در این اکوسیستم شود.تمرکز روی محصولات پوشیدنی و صوتی، بخشی از استراتژی هوآوی در سالهای اخیر بوده است. این شرکت که همواره برای حضور در بازارهای جدید پیش قدم می شود، چند سالی است که وارد حوزه محصولات پوشیدنی شده و محصولات پر تعدادی را هم عرضه نموده است.

تصمیم جدید هوآوی برای همکاری با شرکتهای دیگر در زمینه نرم افزار هم منجر به بهتر شدن جایگاه هوآوی در بازار محصولات پوشیدنی خواهد شد. خیلی از نرم افزارهای محبوب محصولات پوشیدنی مانند Calm، Recodr، Telegram، Spotify، Citymapper، Infinity Loop و خیلی از برنامه های دیگر بزودی راه خویش را به محصولات هوآوی باز خواهند کرد تا خدمات خویش را به کاربران پرتعداد این اکوسیستم عرضه کنند.
برای اطمینان از عملکرد برنامه ها روی محصولات هوآوی، این شرکت یک آزمایش واقعی انجام داده است. در این آزمایش برنامه Fitify که ساخته شرکت دیگری ب است، روی یک ساعت هوشمند هوآوی Watch GT2 Pro نصب شده و بدون نقص تمام قابلیت های خویش را به اجرا گذاشته است.
این برنامه حوزه سلامت، 900 برنامه تمرینی مختلف را در خود جای داده و تا کنون موفق به ثبت 200 میلیون جلسه ورزشی از کاربران خود شده است. این برنامه که از راه App Gallery هوآوی در اختیار کاربران قرار گرفته، تا کنون کاربرانی از 170 کشور و با 18 زبان مختلف داشته است.
برای محقق شدن ایده استفاده از برنامه های دیگر در محصولات هوآوی، این شرکت دست به ساخت چندین کیت توسعه (Dev Kit) مختلف زده که کمک بزرگی به توسعه دهندگان نرم افزار برای هماهنگ کردن برنامه هایشان با اکوسیستم هوآوی بوده است.
سرمایه گذاری هنگفت در بخش نرم افزاری، علاوه بر توسعه اکوسیستم هوآوی، سبب ایجاد ابزارهای ارتباطی لازم برای برقراری ارتباط بین این اکوسیستم و دیگر توسعه دهندگان هم شده است. با عنایت به رشد تعداد کاربران و به روزرسانی قابلیت های جدید، حالا هوآوی و اکوسیستم نرم افزاری اش بیشتر از پیش به تبدیل شدن به یک قطب در دنیای برنامه های گوشی هوشمند نزدیک شده اند.

۲۱۲۱


منبع:

1399/12/23
12:23:25
0.0/5
1021
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات