نقشه گوگل برای آینده واقعیت افزوده روی بازی های موبایلی در كنفرانس جی دی سی ۲۰۱۸

نقشه گوگل برای آینده واقعیت افزوده روی بازی های موبایلی در كنفرانس جی دی سی ۲۰۱۸ ما دیجیتال: گوگل مقرر است در كنفرانس GDC 2018 دیدگاه خود درباره آینده واقعیت افزوده روی گیم های موبایلی را تشریح كند.
به گزارش ما دیجیتال به نقل از خبر آنلاین، نوزدهم مارس / دوشنبه 28 اسفند 1396 گوگل با برگزاری رخداد موسوم به روز توسعه دهندگان گوگل / Google Developer Day در ذیل كنفرانس Game Developers Conference می خواهد برنامه های آتی خود درباره واقعیت افزوده / AR روی گیم های موبایلی را تشریح كند.
تمركز امسال روی پلت فرم های جدید، ابداعات و نوآوریها، استراتژی توسعه پرفورمنس گیم خواهد بود و برای هر بخش تیمی اختصاصی از گوگل، یافته های خویش را به اشتراك گذاشته و ابزارهای جدید را آزمایش خواهند كرد.
برای حضور در رخداد گیم گوگل باید ثبت نام كرد اما ظاهرا مراسم به صورت زنده و آنلاین هم استریمینگ خواهد شد.
كنفرانس 2017 روی افزایش فرصت های تجاری و كسب درآمد با استفاده از آگهی تاكید داشت اما امسال روی گسترش دسترسی به بازی های موبایلی، تجربیات جدید با استفاده از واقعیت افزوده و مجازی در كنار بازارهای نوظهور تاكید خواهد نمود.
جی دی سی بزرگترین كنفرانس توسعه دهندگان گیم در جهان است كه همه ساله در سان فرانسیسكو برگزار می گردد و امسال هم از 19 تا 23 مارس پذیرای توسعه دهندگان گیم از سراسر جهان خواهد بود.


5656


1396/11/09
19:46:35
5.0/5
4570
تگهای خبر: آنلاین , گوگل , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات