سازماندهی حملات در فضای مجازی؛

واتساپ و تلگرام ابزار خشونت صهیونیستها مقابل فلسطینیان

واتساپ و تلگرام ابزار خشونت صهیونیستها مقابل فلسطینیان صهیونیست ها برای سازماندهی حملات و خشونت های خود مقابل فلسطینیان از گروه های واتس آپ و کانال های تلگرام به شکل گسترده استفاده می نمایند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از انگجت، بررسی های مؤسسه فیک ریپورتر نشان میدهد حداقل ۱۰۰ گروه واتس اپی و حدود ۲۰ کانال تلگرامی به ترویج خشونت ضد فلسطینیان مشغول هستند و در یک هفته اخیر نیز به شدت فعال بوده اند. مدیران فیسبوک مالک واتساپ و نیز مسئولان تلگرام برای مقابله با این نفرت پراکنی و ترویج خشونت هیچ اقدامی انجام نداده اند.
گروه ها و کانال های مورد اشاره با اسامی همچون مرگ بر عرب ها، نیروهای انتقام و محافظان یهود در حال فعالیت هستند و خیلی از خشونت های میدانی و برنامه ریزی شده ضد مردم فلسطین در نقاط مختلف سرزمین های اشغالی حاصل اقدامات اعضای این گروه هاست که در فضای مجازی با هم آشنا و هماهنگ می شوند.
اعضای این گروه ها در سایه بی تفاوتی مدیران واتساپ و تلگرام نه فقط خشونت های خود ضد فلسطینیان را برنامه ریزی می کنند، بلکه آنها را با بی رحمی و قساوت هر چه بیشتر اجرا می کنند. در گروه های واتس اپی مذکور نحوه تولید انواع مواد منفجره و کوکتل مولوتوف آموزش داده می شود. در بعضی کانال های تلگرامی که بیش از ۴۰۰ عضو دارند نیز آدرس کسب و کارهای متعلق به اعراب برای حمله و تخریب به اشتراک گذاشته می شود.
با توجه به خصوصی بودن خیلی از گروه های واتس اپی و کانال های تلگرامی و نیاز به دعوتنامه برای عضویت در آنها شناسایی و گزارش تخلفات آنها برای کاربران ممکن نیست و خود واتساپ و تلگرام باید برای شناسایی و حذف آنها اقدام نمایند.

1400/02/30
22:55:55
5.0/5
890
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات