حضور ابر آروان در آفریقای جنوبی، هم زمان با شروع به کار 18 پاپ سایت جدید CDN در نقاط مختلف جهان

حضور ابر آروان در آفریقای جنوبی، هم زمان با شروع به کار 18 پاپ سایت جدید CDN در نقاط مختلف جهان به گزارش ما دیجیتال ابر آروان با یک جهش بزرگ و اضافه کردن 18 پاپ سایت جدید در نقاط ترافیکی مهم جهان و دو برابر شدن زیرساخت بین المللی، فاصله ی زیرساخت محصول شبکه توزیع محتوا (CDN) خود با رقبای جهانی را کم کرد. حالا بعد از دو سال از آغاز فعالیت بین المللی آروان، از سیدنی تا کالیفرنیا و از سائوپائولو تا ژوهانسبورگ، تحت پوشش CDN ابر آروان قرار گرفته است.
با این افزایش زیرساخت، مشتریان این محصول بیش تر از گذشته دسترس پذیری و سرعت بالای پاسخ گویی به کاربران نهایی خودرا تجربه خواهند کرد.
۱۸ پاپ سایت جدید ابر آروان در آشبورن، شیکاگو، دالاس، لس آنجلس، سیاتل، فرانکفورت، مادرید، مسکو، روتردام، ورشو، دوبی، ژوهانسبورگ، هنگ کنگ، بمبئی، سنگاپور، توکیو، سیدنی و سائوپائولو به راه افتاده است.

پراکندگی پاپ سایت های CDN ابر آروان
CDN ابر آروان با بهره گیری از این پاپ سایت ها، موقعیت جغرافیایی بازدیدکنندگان سایت را با بالاترین دقت تشخیص می دهد و محتوا را از نزدیک ترین مسیر به دست کاربران وب سایت ها می رساند. به این ترتیب، سرعت بارگذاری وب سایت ها به شکل چشم گیری افزایش می یابد.
در کنار توسعه زیرساخت و عرضه ی مداوم امکانات جدید محصولی، حالا شبکه ی توزیع محتوا (CDN)، که پرمخاطب ترین محصول ابر آروان است، با حفظ موقعیت دو ساله در قرارگیری میان ۱۰ سرویس دهنده ی پرترافیک جهان، بیش از ۴۰هزار مشتری فعال از ۴۳ کشور جهان دارد.
براساس گزارش سالانه ی ابر آروان، بیش ترین مشتریان خارجی آروان از کشورهای هند، ترکیه، اندونزی، پاکستان، بنگلادش، آرژانتین، مصر، افغانستان، فیلیپین و چین هستند.
با توجه به اینکه CDN ابر آروان یکی از شبکه های توزیع محتوا در دنیاست که قابلیت مسیریابی هوشمند (Smart Routing) دارد، اضافه شدن هر پاپ سایت می تواند عملکرد کاربران ابر آروان را بسیار افزایش دهد.
مسیریابی هوشمند در زمان ازدحام شبکه (Network Congestion) یا کندی ارتباطات، کاربر را به شکل خودکار از مسیرهای جایگزین هدایت می کند تا با انتخاب بهترین و کوتاه ترین مسیر برای انتقال درخواست ها، تجربه ی بهتری جهت استفاده کنندگان نهایی برقرار شود.

یکی از نتایج این اتفاق، پایداری بیش از پیش کاربران CDN است. حالا تمام استفاده کنندگان ایرانی و خارجی این محصول، علاوه بر افزایش سرعت و دسترسی پذیری بالاتر نسبت به قبل، در مقابل حملات DDoS نیز تاب آوری بالاتری خواهند داشت.
در جدول پراستفاده ترین CDNهای دنیا، ابر آروان هم چنان رتبه ی تک رقمی دارد. با افزایش حدود دوبرابری پاپ سایت های بین المللی ابر آروان و بهبود سرعت و افزایش دسترس پذیری و پایداری، پیش بینی می شود هم از نظر عملکرد و سرعت در جدول های مقایسه ای جهانی و هم از نظر تعداد کاربران در جدول W3tech، آروان با قدرت بیش تری به روند صعودی خود ادامه دهد. حالا محصول CDN ابر آروان با آپ تایم ۹۹.۹۹ درصدی به مشتریان خود سرویس دهی می کند.
نگاه ابر آروان در توسعه زیرساخت و محصول، رقابت با مهم ترین بازیگران جهانی است. تمام کاربران داخلی و خارجی CDN ابر آروان می توانند امکانات متنوع این محصول جهانی را مطابق با نیاز خود شخصی سازی کنند و سرویس مورد نظرشان را به کاربران خود ارائه دهند.


منبع:

1400/06/29
13:54:21
5.0/5
807
تگهای خبر: بازی , سرویس , كاربر , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات