تعرفه ی ویژه ی رومینگ ایرانسل برای اربعین ۱۴۰۰

تعرفه ی ویژه ی رومینگ ایرانسل برای اربعین ۱۴۰۰ به گزارش ما دیجیتال تعرفه‌ی ویژه‌ی رومینگ ایرانسل برای اربعین حسینی اعلام گردید. ایرانسل همینطور امکان مشارکت مشترکان خود در طرح توسعه حرم حضرت امام حسین(ع) را فراهم نموده است.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در روزهای راهپیمایی اربعین حسینی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۴۴۳ هجری قمری) نیز، همانند سالهای گذشته، با هدف تسهیل ارتباطات زائرین ایرانی در کشور عراق، تعرفه‌ی ویژه‌ی رومینگ برای خدمات تماس، پیامک و اینترنت همراه در نظر گرفته است.
بر این اساس، تعرفه‌ی هر دقیقه تماس صوتی خروجی (از عراق به ایران) از ۹۹۰۰ تومان به ۹۵۰۰ تومان، تعرفه‌ی هر دقیقه تماس صوتی ورودی (از ایران به عراق) از ۶۹۰۰ تومان به ۶۰۰۰ تومان و تعرفه‌ی هر مگابایت اینترنت همراه از ۳۰۰۰ تومان به ۲۰۰۰ تومان کاسته شده است. دریافت پیامک در طول سفر مجانی است. روشن کردن گوشی و فعال سازی رومینگ در کشور عراق هم هیچ هزینه ای برای مشترکان ایرانسل ندارد.
تعرفه های فوق، تا آخر ماه صفر ۱۴۴۳ هجری قمری معتبر هستند.

مشترکان ایرانسل در نظر داشته باشند که بسته های اینترنت فعال در داخل ایران، خارج از ایران قابل استفاده نیستند.
در صورتی که زائرین ایرانی در کشور عراق برای برقراری تماس اعتبار کافی نداشته باشند، دوستان و عزیزان آنها در داخل ایران، می توانند هزینه‌ی رومینگ تماس را بپردازند. در این حالت، سامانه‌ی گویا از مخاطب تماس می خواهد در صورت تمایل، این هزینه را بر عهده بگیرد.
فعال سازی خدمات رومینگ، با استفاده از کد دستوری #۱*۱۱۱۱* و یا از راه اپلیکیشن ایرانسل من قابل انجام است. ایرانسلی هایی که قصد استفاده از سرویس رومینگ را دارند، باید این خدمات را حتما قبل از خروج از ایران، فعال کنند.
اطلاعات بیشتر در این حوزه، در صفحه‌ی رومینگ وبسایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/roaming در دسترس می باشد.
مشترکان ایرانسل می توانند با تهیه کارت شارژ در ایران و شارژ سیمکارت پیش از خروج از کشور و یا با همراه داشتن کارت شارژ برای شارژ سیمکارت در عراق با شماره گیری کد دستوری #PIN*۱۴۱* (PIN همان عدد ۱۶ رقمی درج شده روی کارت شارژ است.) از داشتن اعتبار در حساب ایرانسلی خود مطمئن شوند. همینطور شارژ سیمکارت در کشور عراق از راه کارت بانکی با شماره گیری کد#۷* یا سایر کدهای دستوری و همراه داشتن رمز دوم کارت بانکی هم امکان پذیر است.
زائران باید در نظر داشته باشند که برای تماس با شماره های ایرانی از خارج از کشور، لازم است قبل از شماره مشترک مدنظر خود، حتما کد ۰۰۹۸ را شماره گیری کنند. ایرانسل پیشنهاد می دهد تا مشترکان عزیز، شماره های مد نظر خویش را با پیش شماره‌ی ۰۰۹۸ روی گوشی خود ذخیره کنند تا در زمان برقراری تماس، سرعت عمل بیشتری داشته باشند.
کارشناسان ایرانسل مستقر در کانترهای فرودگاهی، در فرودگاه های امام خمینی تهران و فرودگاه های شهرهای شیراز، مشهد، اهواز و اصفهان، آماده‌ی راهنمایی زائرین درباره‌ی استفاده از خدمات رومینگ هستند.
مشترکان ایرانسل در این سفر می توانند با شماره گیری ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰، با بخش ویژه‌ی رومینگ در مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان ایرانسل تماس بگیرند و از کارشناسان ایرانسل راهنمایی دریافت نمایند. علاوه بر این، کارشناسان ایرانسل از راه گفت وگوی آنلاین در وبسایت ایرانسل و اپلیکیشن ایرانسل من هم پاسخگوی مشترکان ایرانسل هستند. کمک به بازسازی عتبات
ایرانسل همینطور با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات، امکان مشارکت مشترکان خود در طرح توسعه «صحن و شبستان حضرت زینب(س)» در حرم مطهر حضرت امام حسین(ع) و سایر پروژه های بازسازی عتبات عالیات را فراهم نموده است.
مشترکان ایرانسل، به این منظور، می توانند به بخش «خدمات» در اپلیکیشن ایرانسل من رجوع و یا کد دستوری #۷۲* را شماره گیری کنند.
منبع:

1400/06/31
11:53:43
5.0/5
823
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات