در ادامه ضرب الاجل شركت ها؛

تی موبایل کارکنان واکسینه نشده را اخراج می کند

تی موبایل کارکنان واکسینه نشده را اخراج می کند تی موبایل یکی از بزرگترین اپراتورهای تلفن همراه در آمریکا اعلام نمود افرادی که دو دوز واکسن را برای مقابله با ویروس کرونا تا دوم آوریل تزریق نکنند، اخراج می شوند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از انگجت، دین کینگ مدیرارشد منابع انسانی تی موبایل با ارسالی ایمیلی خطاب به کارکنان این شرکت تصریح کرده که تی موبایل کارکنانی را هم که تنها یک دوز واکسن را تزریق کرده باشند، در شرایط مرخصی بدون حقوق قرار می دهد تا برای دریافت دوز دوم واکسن اقدام نمایند.
از سوی دیگر حضور در دفاتر تی موبایل تنها برای افراد واکسینه شده بر ضد بیماری کرونا امکان دارد و تمامی کارکنان اداری این شرکت باید تا دوم آوریل به صورت کامل واکسینه شوند.
در بخشی از این نامه آمده است: ما درک می نماییم که این یک تصمیم عمیقاً شخصی برای بعضی از کارمندان است، اما معتقدیم که برداشتن این گام ما را در بهترین موقعیت برای حفاظت از کارکنان تی موبایل قرار می دهد. البته در این حوزه برخی استثناهای بسیار محدود برای برخی افراد در بعضی موقعیت های مکانی و جغرافیایی در نظر گرفته شده است.
سایر شرکتهای بزرگ آمریکایی هم ضرب الاجل های مشابهی را برای کارمندان خود در نظر گرفته اند.
به عنوان مثال، کارکنان گوگل تا ۱۸ ژانویه فرصت دارند وضعیت تزریق واکسن خویش را اعلام کنند. این شرکت کسانی را که از دریافت واکسن اجتناب کنند یا معافیت معتبری دریافت نکنند، به مدت ۳۰ روز در وضعیت مرخصی اداری با دریافت حقوق قرار می دهد. سپس آنها را تا شش ماه در مرخصی بدون حقوق قرار می دهد و در نهایت در صورت عدم رعایت این سیاست، افراد متخلف را اخراج می کند.


منبع:

1400/11/10
21:56:56
5.0/5
324
تگهای خبر: اپراتور , تلفن , شركت , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات