ایرانسل اپراتور برتر گروه ام تی ان شد

ایرانسل اپراتور برتر گروه ام تی ان شد به گزارش ما دیجیتال ایرانسل موفق به کسب دو جایزه‌ی برتر گروه ام تی ان(MTN) شد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، شرکت «ام تی ان ایرانسل» در گردهمایی سالانه‌ی رهبران گروه ارتباطی ام تی ان، معروف به GLG 2022، توانست در دو بخش ایجاد زیرساخت های ارتباطات سازمانی و هم مدیریت ریسک و کنترل های داخلی، در میان شرکتهای گروه ام تی ان حائز رتبه‌ی برتر شود.
بر این اساس، در بخش «ایجاد بزرگترین و باارزش ترین زیرساخت های ارتباطات سازمانی»، ایرانسل رتبه‌ی نخست را در میان شرکتهای عضو گروه ام تی ان به دست آورد. در بخش «بیشترین ارتقا در زمینه‌ی مدیریت ریسک و کنترل های داخلی» نیز، ایرانسل جایگاه نخست را در مجموعه‌ی ام تی ان، از آن خود کرد.
‏گردهمایی رهبران گروه ام تی ان، ابتدای هر سال میلادی برگزار می گردد و طی آن، شرکتهای برتر در مجموعه‌ی این گروه ارتباطی، در حوزه های مختلف، ارزیابی و معرفی می گردند. این رویداد، سال جاری هم مانند سالهای قبل، به علت شیوع بیماری کرونا، به صورت آنلاین برگزار گردید.
در گردهمایی سال جاری، ارزیابی شرکت ها بر مبنای راهبرد گروه ام تی ان، معروف به «Ambition 2025» انجام شد و روز گذشته، ۱۴ بهمن ۱۴۰۰، رتبه های نخست این ارزیابی، مشخص شدند.
ایرانسل، پیش از این هم در رقابت شرکتهای گروه ارتباطی ام تی ان در سال ۲۰۱۹، موفق به کسب جایزه‌ی اصلی شده بود. ایرانسل همینطور در شهریور ۱۴۰۰، توانسته بود جایزه‌ی نوآوری گروه ام تی ان در بخش راه کارهای سازمانی را به دست آورد.
گروه ارتباطی ام تی ان، دارنده‌ی ۴۹ درصد از سهام «ام تی ان ایرانسل»، الان در ۲۰ کشور آفریقایی و خاورمیانه ای، رسماً درحال فعالیت است. این گروه ارتباطی، آبان سال جاری توانسته بود بر مبنای رتبه بندی مجله‌ی اقتصادی «فوربز (Forbes)» از برترین کارفرمایان جهان در سال ۲۰۲۱ میلادی، در بین اپراتورهای ارتباطی، در جایگاه دوم جهانی قرار گیرد.

1400/11/22
20:50:13
5.0/5
274
تگهای خبر: آنلاین , اپراتور , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات