محکومیت غول مخابراتی آمریکا به سبب نشت عمدی اطلاعات حتمی شد

محکومیت غول مخابراتی آمریکا به سبب نشت عمدی اطلاعات حتمی شد ما دیجیتال: قاضی آمریکایی درخواست تجدیدنظر شرکت ای تی اند تی را در مورد حکم محکومیت این شرکت به سبب نشت عمدی اطلاعات مالی در بورس وال استریت رد کرد.به گزارش ما دیجیتال به نقل از رویترز، ای تی اند تی بصورت عمدی برخی اطلاعات مالی خاص خودرا در اختیار برخی از تحلیل گران وال استریت گذارده بود و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بعد از اطلاع از این مساله از این شرکت مخابراتی شکایت نمود.
بر اساس حکم ۱۲۹ صفحه ای صادر شده، قاضی شواهدی «مهم » پیدا کرده که نشان میدهد AT&T و سه مدیر حوزه سرمایه گذاری آن در مارس و آوریل ۲۰۱۶ به دروغ به تحلیل گران بورس هشدار داده اند که فروش کمتر از حد انتظار گوشیهای هوشمند موجب کاهش درآمد کلی ای تی اند تی می شود.
این اقدام ای تی اند نی نقض قانون جلوگیری از افشای غیرمنصفانه اطلاعات مصوب سال ۲۰۰۰ است که برمبنای آن افشای اطلاعات غیرعمومی و مهم بصورت خصوصی جرم تلقی می شود تا رقابت منصفانه برای سرمایه گذاران ممکن شود.
ای تی اند تی به این خبر واکنش عمومی نشان نداده است. این شرکت متهم است که جزییات اطلاعات مربوط به تجارت گوشیهای هوشمند خودرا به ۲۰ شرکت درز داده است.

1401/06/19
23:58:13
5.0/5
382
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات