آمازون از ترس توفان انبارهای خودرا در فلوریدا تعطیل کرد

آمازون از ترس توفان انبارهای خودرا در فلوریدا تعطیل کرد ما دیجیتال: ما دیجیتال: آمازون تعدادی از انبارهای خودرا در فلوریدا به سبب نزدیک شدن طوفان یان به این ایالت، بطور موقت تعطیل کرده است.به گزارش ما دیجیتال به نقل از سی ان بی سی، این شرکت تجارت الکترونیک بطور موقت انبارهای خودرا در نزدیکی تامپا و اورلاندو در مرکز فلوریدا بسته است. انتظار می رود انبارهای مذکور تا روز جمعه بسته بمانند.
ریچارد روچا، سخنگوی آمازون در این مورد اظهار داشت: «ما از نزدیک، مسیر طوفان یان را زیر نظر داریم و کارهای خودرا به شکلی تنظیم می نماییم تا ایمنی کارمندانمان و کسانی که از جانب ما کالا تحویل می دهند را حفظ نماییم. بطور منظم با کارمندان و شرکای تحویل دهنده کالا در تماس هستیم تا اطمینان حاصل نماییم همه از بسته شدن انبارهای ما یا شرایط ناامن آگاه هستند و در صورت لزوم به این اقدامات ادامه می دهیم.»
هنوز بطور رسمی اعلام نشده که چه تعداد انبار بسته شده اند یا چه تعداد کارگر آمازون بدین سبب تحت تأثیر قرار گرفته اند.
مرکز ملی طوفان آمریکا در روز سه شنبه شدت طوفان یان را از یک طوفان استوایی به طوفان رده ۳ ارتقا داد. این توفان، در همان روز به کوبا رسید و برق کل آنرا قطع کرد. این طوفان حالا به سمت فلوریدا در حرکت است. بارش شدید تا روز پنجشنبه در فلوریدا پیش بینی می شود و این توفان تا آخر هفته به بخش هایی از جنوب غربی آمریکا می رسد.
در همین حال تحقیقات قضائی از آمازون در مورد میزان رعایت مسائل ایمنی در محل کار ادامه دارد. در ماه دسامبر، شش کارگر در انبار آمازون در ایلینوی بعد از ریزش سقف به سبب شرایط بد آب و هوایی جان باختند.


منبع:

1401/07/08
10:22:30
5.0/5
253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات