هكرهای پوتین پشت پرده اختلال در تلگرام؟

هكرهای پوتین پشت پرده اختلال در تلگرام؟ ما دیجیتال: برخی كاربران بعد از ساعت ها اختلال به تلگرام وصل شده، اما قادر به ارسال پیام نیستند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از خبر آنلاین، هنگام ارسال پیام در نسخه موبایل با پیام Too Many Requests روبرو می شویم كه این پیام از سرور به معنای ترافیك غیرعادی و بیش ازحد است.
معمولاً این نوع ترافیك غیرعادی با حملات موسوم به DDOS روی سرور رخ می دهد و اگر اظهارنظر رسمی دوروف در مورد overheating سرور آمستردام را قبول نماییم، ارسال بیش ازحد ری كواِست به سرورها سبب شده تا سی پی یو كلاسترها در بیراهه درگیر شده و داغ كنند.
بر این اساس ممكن است گیت هاب و سایر سرورهای هندل كننده نرم افزار با یك حمله تعریف شده با استفاده از بات های خودكار روبرو شده باشند كه این قطعی بعد از تهدیدهای كرملین و فیلتركردن تلگرام توسط رگلاتور روس، می تواند معنای حمله را تداعی كند.
هرچند مقامات روس دوروف را تهدید كرده اند، اما بستن 20 میلیون آی پی آدرس و اختلال نیمی از ترافیك اینترنت در روسیه سبب نشده است تا كاربران دست از تلگرام بردارند و طبق آمار، تنها 3 درصد از كاربران تلگرام در روسیه بعد از فیلترشدن پیام رسان، دسترسی شان قطع شده است.
5656

1397/02/11
14:51:17
5.0/5
4800
تگهای خبر: اختلال , تلگرام , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات