در هنگ كنگ اتفاق افتاد؛

افشای اطلاعات ۹ میلیون مشتری یك شركت هواپیمایی

افشای اطلاعات ۹ میلیون مشتری یك شركت هواپیمایی ما دیجیتال: یك شركت هواپیمایی هنگ كنگی اعلام نمود اطلاعات ۹.۴ میلیون نفر از مشتریانش فاش شده است. اطلاعات فاش شده شامل اسامی، ملیت، تاریخ تولد، شماره تلفن، آدرس و غیره بوده است.به گزارش ما دیجیتال به نقل از ماشابل تك، شركت هواپیمایی Cathay Pasific اعلام نموده اطلاعات مشتریانش فاش شده است.
این شركت هواپیمایی هنگ كنگی با انتشار اطلاعیه ای در وب سایت خود اعلام نمود اطلاعات حدود ۹.۴ میلیون نفراز مشتریانش فاش شده است. اما به نوشته این بیانیه هیچ شواهدی در خصوص سواستفاده از اطلاعات، رصد نشده است.
در این نشت، اطلاعات شخصی مشتریان مانند اسامی، ملیت، تاریخ تولد، شماره تلفن، ایمیل، آدرس، شماره پاسپورت، شماره كارت شناسایی و تاریخچه سفر شان فاش شده است.
این شركت اعلام نمود در ماه مارس متوجه فعالیت های مشكوكی در شبكه خود شد و در ماه می نشت اطلاعات را تایید نمود. این شركت در این مدت زمان بررسی هایی برای شناسایی قربانیان این فرایند انجام و به افرادی كه اطلاعاتشان فاش شده، اخطار داد.
ماه قبل شركت هواپیمایی بریتیش ایرویز هم اعلام نمود متوجه نشت اطلاعاتی شده كه در آن اطلاعات شخصی و مالی مشتریان دزدیده شده است.

1397/08/03
23:03:08
5.0/5
4949
تگهای خبر: تلفن , شركت , مشتری , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات