در آمریكا؛

بدافزاری كه انتشار روزنامه ها را متوقف كرد

بدافزاری كه انتشار روزنامه ها را متوقف كرد به گزارش ما دیجیتال حمله یك بدافزار سبب شد انتشار برخی روزنامه ها در امریكا در روز شنبه به حالت تعلیق درآید. همچون این روزنامه ها می توان به وال استریت ژورنال و لس آنجلس تایمز اشاره نمود.به گزارش ما دیجیتال به نقل از سی نت، بدافزار مورد اشاره به سیستم های كامپیوتری شركت انتشاراتی تریبون پابلیشینگ در جنوب كالیفرنیا حمله كرده است.
حمله مورد اشاره شنبه شب رخ داده است و به همین علت روزنامه های مذكور و برخی روزنامه های دیگر برای انتشار با مشكلات جدی مواجه گشتند.
این بدافزار توانست پس از حمله تمامی سیستم های حیاتی مورد نیاز برای انتشار روزنامه ها را مختل كند و بنابراین چاپ و توزیع دو روزنامه ذكر شده و همین طور روزنامه نیویورك تایمز با تاخیر انجام شد.
علیرغم تلاش های انجام شده گروه های فنی بدافزار مورد اشاره هنوز به صورت كامل از سیستم های كامپیوتری حذف نشده است و كوشش برای حل مشكل به صورت قطعی ادامه دارد.
در سال های اخیر بدافزارهای مختلف مشكلات مهمی را برای بیمارستان ها، بانك ها و نهادهای دولتی بوجود آورده اند و این دفعه نشریات چاپی هدف حملات بدافزاری بوده اند. عامل طراحی و انتشار این بدافزار هنوز شناسایی نشده است.

1397/10/09
14:30:04
5.0/5
4856
تگهای خبر: بدافزار , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات