یك منبع آگاه فاش كرد؛

تیم حفاظت و تونل فرار مارك زاكربرگ چقدر خرج بر می دارد

تیم حفاظت و تونل فرار مارك زاكربرگ چقدر خرج بر می دارد به گزارش ما دیجیتال یك منبع مطلع فاش كرده فیسبوك سالانه بودجه ای ۱۰ میلیون دلاری برای تیم حفاظت شخصی از مارك زاكربرگ و یك تونل فرار زیر میز تحریر او صرف می كند.به گزارش ما دیجیتال به نقل از دیلی میل، فیسبوك با انتقادات زیادی از حفظ نكردن حریم خصوصی كاربران گرفته تا عدم اطلاع رسانی روبرو است. بیشتر این انتقادات هم مارك زاكربرگ مدیر ارشد اجرایی این شركت را هدف گرفته است.
در همین راستا به نظر می آید تهدیدهای امنیتی ضد زاكربرگ یكی از نگرانی های اصلی این شركت باشد، به صورتی كه سالانه مبلغ ۱۰ میلیون دلار برای حفاظت از او صرف می شود.
به نوشته بیزینس اینسایدر، یكی از افراد آگاه به امر این خبر را فاش كرده است.
بودجه ۱۰ میلیون دلاری حفاظت از مدیر ارشد فیسبوك برای یك تیم حفاظت شخصی ۷۰ نفره و البته یك تونل فرار و یك اتاق كنفرانس ضد گلوله و موارد دیگر صرف می شود.
رهبر این تیم امنیتی «جیل لوین جونز» یكی از افسران سابق سازمان جاسوسی آمریكا است كه از «شریل سندبرگ» دیگر مدیر ارشد این شركت هم محافظت می كند. سندبرگ و زاكربرگ تنها مدیران ارشد فیسبوك هستند كه از حفاظت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته بهره می برند.
پس از آنكه نامه های تهدیدآمیز متعددی برای فیسبوك ارسال شد این شركت نیروهای حفاظت شخصیتی مدیران ارشد خویش را افزایش داد.
از سوی دیگر خیلی از كارمندان فیسبوك ادعا می كنند زاكربرگ به یك تونل فرار دسترسی دارد كه در كف اتاق كنفرانس ضد گلوله و زیر میز تحریر او قرار دارد.
این مسیر به یك پاركینگ زیر مقر فیسبوك در كالیفرنیا منتهی می شود و برای خارج كردن زاكربرگ از ساختمان در مواقع اضطراری ساخته شده است.
البته فیسبوك از تأیید وجود تونل فرار خودداری كرده است.

1397/12/18
15:11:58
5.0/5
4693
تگهای خبر: شركت , فیس بوك , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات