بیكار شدن حدود ۲۰۰۰ نفر؛

آمازون مجبور به قطع همكاری با پیمانكاران قاتل شد

آمازون مجبور به قطع همكاری با پیمانكاران قاتل شد ما دیجیتال: به دنبال انتقادهای گسترده از شركت آمازون به سبب تحمیل فشارهای كاری شدید به كارمندانش كه حتی موجب مرگ آنها شده، این شركت مجبور به قطع همكاری با سه پیمانكار خود شد.به گزارش ما دیجیتال به نقل از انگجت، به دنبال انتشار اخباری در رسانه های آمریكایی كه نشان داده است برخی پیمانكاران آمازون برای افزایش درآمد تا سرحد مرگ به رانندگان خود فشار می آورند، آمازون برای كاهش اثرات منفی این رسوایی با سه پیمانكار متخلف قطع همكاری كرد.
البته نتیجه این قطع همكاری بیكار شدن حدود ۲۰۰۰ نفر از كسانی است كه برای آمازون كار می كنند و وظیفه تحویل بسته های خریداری شده توسط مشتریان آمازون را با استفاده از كامیون بر عهده دارند.
در شهریور ماه گزارش هایی در رسانه های آمریكایی منتشر گردید كه نشان می داد سه شركت پیمانكار آمازون به اسامی اینپكس شیپینگ، شیرد لومان و لتر راید، در بیشتر موارد رانندگانی را برای راندن كامیون های حامل بسته های آمازون استخدام كرده اند كه تجربه كاری بسیار اندكی داشته اند. آنها همین طور شرایط كاری بسیار دشواری را به این افراد تحمیل می كردند كه شامل ساعات رانندگی طولانی و پرداخت های اندك بود.
هر یك از این رانندگان باید تنها در یك شیفت كاری هشت ساعته ۳۰۰ بسته را به مقصد می رساندند كه به معنای تحویل یك و نیم بسته در هر دقیقه است كه در خیلی از موارد ناممكن بوده است. همین طور در صورت وقوع هر گونه تصادف شخص راننده یا شركت پیمانكار و نه شركت آمازون مسئول رسیدگی به سوژه بوده است.
طی مدت همكاری این سه شركت با آمازون ۶۰ تصادف جاده ای جدی رخ داده كه در ده مورد به مرگ و میر منجر گردیده است. آمازون در اطلاعیه ای كه به دنبال قطع همكاری با این سه پیمانكار منتشر نموده مدعی شده بطور مرتب شركت های همكار با خودرا ارزیابی می نماید تا وظایف خودرا به نحو عالی انجام دهند.


منبع:

1398/07/20
15:05:06
5.0/5
4782
تگهای خبر: آمازون , شركت , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات