با یك ویژگی جدید؛

امكان مسدود یا محدود كردن پاسخها در توئیتر فراهم می شود

امكان مسدود یا محدود كردن پاسخها در توئیتر فراهم می شود ما دیجیتال: توییتر در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۲۰ از افزودن خاصیت جدیدی آگاهی داد كه امكان پاسخ دهی به توئیت ها را مسدود یا محدود می كند.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از دیلی میل، شبكه اجتماعی توئیتر بزودی با افزودن یك خصوصیت جدید به كاربران اجازه می دهد امكان پاسخ دهی به توئیت را مسدود كنند.
این شبكه اجتماعی در نمایشگاه CES۲۰۲۰ این خصوصیت را اعلام نمود. خصوصیت جدید conversation participants نام دارد و در بخش نوشتن توئیت ( Compose Tweet) ظاهر می شود. این ویژگی۴ بخش دارد: جهانی، گروهی، پنلی و بیانیه.
این گزینه ها به كاربر اجازه می دهد؛ اجازه پاسخ دهی به توییت را به همه افراد بدهد، امكان پاسخ دهی به توییت را فقط به كسانی بدهد كه آنها را فالو می كند یا افرادی كه كاربر را در پستی منشن كرده اند، فقط به افرادی كه كاربر را منشن كرده اند اجازه پاسخ دهی می دهد و در نهایت تنظیمات آخر امكان پاسخ دهی به توئیت را برای همه كاربران حذف می كند. توئیتر ادعا می كند این خصوصیت برای پایان دادن به ترول ها در این پلت فرم عرضه می شود. با این وجود شركت كنندگان در CES سوالاتی درباره شیوه مشخص كردن و اطلاع رسانی درباره اطلاعات غلط داشتند.


منبع:

1398/10/21
19:51:54
5.0/5
4564
تگهای خبر: شركت , كاربر , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات