با حضور همتی و اسلامی

راهكارهای تأمین مالی طرح اقدام ملی مسكن بررسی گردید

راهكارهای تأمین مالی طرح اقدام ملی مسكن بررسی گردید به گزارش ما دیجیتال در جلسه مشترک رئیس کل بانک مرکزی و وزیر راه و شهرسازی راهکارهای تأمین مالی «طرح اقدام ملی مسکن» بررسی گردید.


به گزارش ما دیجیتال به نقل از ایسنا، در این نشست که با حضور مدیران عامل برخی بانک ها و نمایندگان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، عبدالناصر همتی ضمن تاکید بر لزوم ساخت مسکن، خواهان مشارکت بانک ها در تسهیلات دهی و رونق بخش مسکن شد.

رئیس شورای پول و اعتبار ضمن اعلام تداوم حمایت شبکه بانکی از طرح های حوزه مسکن، خواهان مشارکت فعالانه آنها در این طرح ها شد.

همینطور رئیس کل بانک مرکزی تصریح کرد: ضروریست بانک ها درحد توان خود و بدون اینکه گرفتار ناترازی شوند در طرح های در رابطه با تسهیلات بخش مسکن مشارکت کنند.
طبق اعلام بانک مرکزی، همتی ضمن تاکید بر ظرفیت و امکانات شبکه بانکی در تأمین مالی این طرح، خاطرنشان کرد: برای تأمین مالی این طرح میتوان از توان و ظرفیت مجموعه ای از بانکهای خصوصی و دولتی به منظور تأمین مالی طرح اقدام ملی مسکن استفاده نمود.

همینطور در این نشست مقرر شد، راهکارهای همکاری بانک ها در طرح اقدام ملی مسکن و هم سایر پروژه های حوزه مسکن نظیر تشکیل صندوق های زمین و مسکن توسط بانک ها بررسی و نتایج در جلسات مشترک میان دو نهاد بررسی شود.
1399/12/12
20:54:54
0.0/5
1126
تگهای خبر: پروژه , هك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات