واكنش به پیام اینستاگرامی رئیس جمهور ضد فیلتر تلگرام

واكنش به پیام اینستاگرامی رئیس جمهور ضد فیلتر تلگرام ما دیجیتال: دكتر روحانی در پیام اینستاگرامی شامگاه جمعه خود نوشت: فیلتر و مسدودسازی اخیر تلگرام نه توسط دولت اجراشده و نه مورد تأیید دولت می باشد.
به گزارش ما دیجیتال به نقل از خبر آنلاین، رئیس جمهور ادامه داد: "برای مسدودسازی پیام رسان مذكور در تاریخ ۹۷/۲/۱۰ حكم قضایی صادر و به همه اپراتورهای موبایل و عرضه دهندگان خدمات اینترنتی ابلاغ كردند تا آن ها رأساً اقدام به اختلال در ارتباط نمایند. اگر در عالی ترین سطح نظام، تصمیمی برای محدود كردن یا مسدودسازی ارتباطات مردم گرفته شده است، باید صاحبان واقعی این كشور كه مردم هستند در جریان امور قرار بگیرند."
اما مردم در واكنش به این پیام خواهان شفاف سازی بیشتر در این زمینه شدند، چراكه تنها دو اپراتور موبایلی همراه اول و ایرانسل حكم قضایی را به اجرا گذاشته، اما اغلب اپراتورهای اینترنت خانگی همچنان اختلالی در استفاده از این پیام رسان تولید نكرده اند.
یكی از كاربران هم چنین نوشت: "پس چه كسی همه چیز را گران می كند؟ چه كسی تلگرام را فیلتر می كند؟"
مردم خواهان رفع كامل فیلتر تلگرام شده و با این جمله دكتر روحانی كه "نمی دانم چرا بعضی از موبایل، شبكه های اجتماعی و اطلاعات مردم بدشان می آید و می گویند اگر مردم بی خبر باشند، شب راحت تر می خوابیم"؛ همراهی كردند.
گفتنی است این پیام در همان لحظات اولیه بیش از 100 هزار لایك خورد.


5656


1397/02/17
14:55:47
5.0/5
4825
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
madigital.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ما دیجیتال محفوظ است

ما دیجیتال

اخبار دیجیتال و فناوری اطلاعات